ОПТовикам

Шукаєте Купити жіночий одяг Оптом? - вам точно до нас!

7 аргументів для вибору AZURI:

 

 1. Гарантія заробітку. Що це означає? Ви хочете добре заробляти і вести прибутковий бізнес? - Це можливо разом з Азурі.

 

Всі ціни в інтернеті регульовані і встановлені не нижче нашої РРЦ сайту, ви будете мати гідний маржинальний зазор. Ваші клієнти завжди будуть з вами, вони не зможуть прийти поміряти і відправитися за покупкою в інтернет простір.

 

2. Унікальність на Фешн ринку. Всі колекції розробляються власним дизайнером і технологом. Колекції постійно оновлюються і доповнюються.

3. Досвід. Ми є виробником. Компанія знаходиться на ринку фешн індустрії протягом 10 років, за цей час AZURI зарекомендувала своїх клієнтів лекалами і різноманітністю моделей.

 

4. Кваліфіковані фахівці. Менеджери індивідуально працюють з кожним клієнтом і можуть порекомендувати, підібрати асортимент який буде у вас продаватися і приносити вам прибуток. Для цього вам достатньо сказати з яким сегментом одягу ви працюєте!

5. Інноваційні технології у виробництві. Використання високотехнологічного обладнання мінімізує шлюби і людський фактор.

 

6. Система контролю за якістю пошиття.

 

7. Комплексність взаємовигідного співробітництва. Знижки, швидка доставка, обмін товару, мінімальне замовлення - дуже мінімальне :) від 5и одиниць))) підбір асортименту, лояльність до клієнтів.

 

* Зараз на сайті ви бачите роздрібні ціни. Для полученя оптових цін дивіться інструкцію нижче.

1

Всі ціни для оптовиків, а так само для СПшніков на сайті вказані в доларах в рекламних цілях. Підсумкова вартість замовлення вважається по актуальному курсу долара до гривні.

2

Для роботи з нами і отримання доступу до оптових цін на сайті, Вам необхідно зареєструватися на сайті із зазначенням мети реєстрації «Оптова співпраця»,

після чого з Вами зв'яжеться менеджер з оптових закупівель, після чого Вам будуть відкриті ціни для оптової закупівлі.

3

З будь-яких питань оптової співпраці Ви можете зв'язатися з менеджером з оптових продажів по телефону +38 (098) 101-23-23 або написати на e-mail: info@azuri.ua


До наших оптовиків ми ставимося вкрай лояльно і допоможемо в будь-який ситуації, що склалася